Altın Kelebek’te Ödül Konuşmasını Rihanna’dan Kopyalayan Pınar Deniz, İlkokula Kadar Türkçe Bilmiyormuş!

Abide

Aktif Üye
Yargı’nın Ceylin’i Pınar Deniz yaptığı her hareketi ile gündem olan ünlülerden bir tanesi. Son olarak Altın Kelebek Ödülleri’nde Rihanna’nın konuşmasını kopyaladığı tezleriyle gündeme gelen hoş oyuncu hakkında bilinmeyen, çarpıcı gerçekleri sizler için sıraladık. Gelin, Pınar Deniz hakkında şaşırtan ayrıntıları daima birlikte ele alalım. İşte hoş oyuncu hakkında bilinmeyenler…

Pınar Deniz’in Arap kökenli olduğunu biliyor muydunuz?

4 Kasım 1993 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Arap kökenli Pınar Deniz ilkokula kadar Türkçe konuşmayı bilmiyormuş. Bu yüzden çocukluk devrinde fazlaca sorun yaşadığını anlatan Pınar Deniz, yaşıtları tarafınca ötekileştirilmekten hayli korkuyormuş.

Vatanım Sensin dizisi ile yıldızı parladı.

Oyunculuğun kapılarını Sil Baştan dizisi ile aralayan Pınar Deniz; akabinde Beyaz Palavra, Günebakan, Vatanım Sensin, Bir Meczup Rüzgar, Menajerimi Orta, Kırmızı Oda dizilerinde yer aldı. Birinci sinema tecrübesini Kardeşim Benim 2 ile yaşadı. Akabinde Beşerler İkiye Ayrılır’da rol aldı. Son olarak Pınar Deniz, Karanlık Gece sineması için hazırlıklara başladı. Ünlü oyuncuyu dijital dizilerle de karşımıza çıktı. Aşk 101 ve Aşkın Kıyameti’nde yer alan Pınar Deniz, Aktris dizisi ile de el sıkıştı.

Altın Kelebek’te ödül alan Pınar Deniz, Rihanna’nın konuşmasını kopyalamış!

Şimdilerde Yargı dizisiyle ekranlarda gördüğümüz Pınar Deniz, yer aldığı projelerle büyük beğeni topluyor. Oyunculuk performansı ile hayli sayıda mükafatın sahibi olan Pınar Deniz, son olarak 48. Altın Kelebek Ödülleri’nde ‘En Düzgün Bayan Oyuncu’ seçildi. Sahneye çıkıp konuşma yapan ünlü oyuncunun konuşmasının Rihanna’dan çalıntı olduğu ortaya sav edildi ve oyuncu toplumsal medyada linç edildi.

Aşk hayatı ile gündemden düşmedi.

Bir devir Kaan Turgut ile aşk yaşayan Pınar Deniz, 2 yıllık beraberliğini noktalama sonucu aldı. Bir Meczup Rüzgar dizisinde başrolü paylaştığı Berk Cankat ile yeni bir aşka yelken açan hoş oyuncu, Cankat’tan sessiz sedasız ayrıldı. Bir devir Yiğit Kirazcı ile anılan oyuncunun bu beraberliği de ne yazık ki uzun soluklu olmadı. Şimdilerde Kaan Yıldırım ile aşk yaşayan oyuncunun birlikteliği epey konuşuluyor.

İlk adımı hiç bir vakit o atmazmış.

Aşkı tutkuyla yaşayan biri olduğunu söyleyen hoş oyuncu, birinci adımı daima erkeklerden beklermiş. ‘Kalbimi kazanan kişiyi sevgiye boğarım. Aşk ömrümde epeyce kuşkuya düşüyorum. Ya benden soğuduysa ya hayatında öbür biri var ise diye. Aşk yaşamak eşsiz bir his ancak bitmesi buruk bir tat bırakıyor. Şimdiye kadar hiç bir ilgim berbat bitmedi. Yaş ilerledikçe acısız ayrılık yaşıyorsun.’

Ünlü oyuncu çocukluk senelerından bahsetti.

Çocukken dışlanmamak için sokakta hiç annesine seslenmezmiş, bunun yerine beşinci kattaki meskenlerine çıkmayı tercih edermiş. ‘Arap kökenli bir aileden geldiğim için ilkokula kadar Türkçe konuşmayı bilmiyordum. Arkadaşlarım beni dışlamasın diye anneme seslenmeye çekinirdim. Zira ona ‘mama’ diye seslendirdim. Arapça konuştuğum için utanıyordum.’

“Oyuncu olacağım, diye bir maksadım yoktu.”

Öz inançsız bir çocuk olduğunu söyleyen Pınar Deniz’in küçük yaşlardan beri hayal gücü devasa yüksekliktemiş. Kendisini daima sahnede müzik söylerken hayal ediyormuş. ‘Kendimi sanat ile göstermeye çalıştım. Şovlarda konuşamazdım lakin müzik söylerdim. her insanın ortasında ağlayabilen biri de değildim. Daima odama kapanırdım. Ruhum, taşıp canlandırdığım karakterlerde hayat buldu.’

Ailesinin oyunculuğa sıcak bakmayacağını düşünüyormuş.

Başlarda oyunculuk hayalini ailesine açmaya çekindiğini belirten oyuncu, beklediği olumsuz yansıyı almamış. Tersine ailesi onu bu sonucunda desteklemiş. ‘Babamın yüzündeki gururu görmek bana düzgün ki dedirtiyor. Âlâ ki oyunculuğu seçmişim.’ diyen Pınar Deniz, Türkan Şoray kurallarından da bahsetti: ‘Oyunculuğa yeni başladığım vakit içinderda öpüşme sahnesi çekmeye karşıydım. İnsan okudukça vizyon sahibi oluyor, dünyası genişliyor. Artık o denli bir hududum yok.’

Hayalindeki karakterden bahsetti.

Biyografi çeşidinde bir üretimde yer almak istediğini söyleyen Pınar Deniz, farklı karakterlere hayat vermek istiyormuş. hanımın ezilip hor görüldüğü hiç bir projede yer almayacağını belirten hoş oyuncu, gerekirse parasız kalmaya razıymış.

Açık kelamlı olmayı hiç sevmiyormuş.

Güzel oyuncu kendinde değiştirmeyi istediği özellikten de bahsediyor. Oysaki Pınar Deniz bir şeyi anlatırken hayli fazla ayrıntıya giriyormuş. ‘kimi vakit diyorum bu kadar ayrıntı vermeye ne gerek vardı. Çok açık sözlüyüm. Bu hususta değişmeye çalışıyorum. Sanırım bu huy bana annemden geçmiş.’

“İstersem çıplak bile gezerim, kime ne?”

her insanın yaşayış biçimine hürmet duyduğunu belirten hoş oyuncu, yürekli açıklamalarda bulundu: ‘Hissettiklerimi yaşamaktan çekinmem. Kendime hiç bir vakit hudut koymam. Kabuklarımdan her vakit sıyrılırım. İstersem çıplak bile gezerim kime ne? Bu, kimi ilgilendirir ki? Annem tesettürlü biri. Hürmet duyuyorum fakat ben istesem çıplak bile dolaşırım.’