Buket Aydın’ın Programına Katılan Fatih Ürek Demet Akalın’dan Bahsederken Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

Abide

Aktif Üye
Biricik kankası Demet Akalın ile bir süre evvel küsen Fatih Ürek sebebi sorulduğu vakit ağzına geleni söylemiş oldu. Gelin bir arada bakalım ne demiş…

Ünlü müzikçi Fatih Ürek’i hepiniz tanıyorsunuzdur…

Fatih Ürek uzun yıllardır sahne performansı, herkesi güldüren toplumsal medya kullanması ve açık sözlülüğü ile sık sık konuşulan isimlerden bir tanesi.

Belki duymuşsunuzdur geçtiğimiz günlerde katıldığı bir davette kendisini tanımayan nazaranvliye ‘Saliha Korkmaz ismim. Demek beni tanımıyorsunuz.’ diyerek gündem olmuştu.

hemen çabucak bu olay unutulmamışken geçtiğimiz akşam ise Buket Kaya’nın ‘Yüz Yüze’ isimli programına katılan Fatih Ürek yaptığı açıklamalarla bir daha gündeme bomba üzere düştü.

Programda evvel Mehmet Ali Erbil ve akabinde Demet Akalın için söylemiş oldukleriyle hem Buket Kaya’yı birebir vakitte izleyenleri oldukça bir şaşırttı. Evvel muhafazakar bir insan olduğundan bahsetti.

‘Ben aslında muhafazakarım. Süslüyüm lakin dozunda giyinirim, göze batırmam. Sahnede giyerim süslü kıyafetlerimi. Eteklerim olmaz benim. Yanımda çalışan asistanım da tayt giyse kızarım ben. Tahminen yakışıyor tahminen yakışmıyor lakin gözüme batıyor. Tayt giyilebilir artık epeyce rahat bir şey ancak ben o denli beşerler gördüm ki bütün beden sınırları kat kat ve epeyce yakışıksız bir imaj… Bence 20 yaşından daha sonraki genç kızlar tayt sıkıntısında dikkatli olmalı. Evvelce bu taytlara içlik diyorlardı. Artık içliği geçtik don, külot, tanga ile çıkıyorlar.’

Programda Buket Aydın, Fatih Ürek’e Demet Akalın konusunu sordu. Bilmeyenler için çabucak süratlice anlatalım bir ortalar fazlaca yakın olan ikili ondan sonrasında küsmüşlerdi.

Buket Aydın bir tartışıp bir barışan ikilinin son durumunu sordu. Fatih Ürek ise artık küs olduklarını lisana getirdi.

Demet Akalın’ın artık bir anne olduğunu ve bu yüzden biçimini değiştirmesi gerektiğini söylemiş oldu.

‘Yanlış insanların gazına geliyor, yanlış adımlar atıyor. Kimlerle konuşuyor dikkat etsin, yanındaki beşerlerle sorun hayatıştı lakin bir anda onların yanında gördüm.’

Fatih Ürek asla Demet Akalın’ın kızına beddua etmediğini ve bunun hayli mantıksız olduğunu anlatıyor.

‘Ona gidip kızına beddua etti demişler, bu biçimde bir şey olabilir mi epeyce mantıksız.’

Demet Akalın’ın kendisiyle küsmek için bir mazeret yarattığını düşünen Ürek, Akalın’ın egolarının fazla geldiğini belirtiyor.

‘Tapılası bir bayan olmak istiyorsun lakin maalesef hiç tapılası bir bayan değilsin. Benim için bitmiştir artık.’

Fatih Ürek bugüne kadar daima bayan meslektaşları ile karşı karşıya kaldığını ve kendisini kıskandıklarını belirtti.

Kendi sahne performansını düşündüğü vakit rakibi olmadığını lisana getirdi. Bu durumun saçma olduğunu düşünen Ürek, biroldukça bayan sanatkarının kendisini rakip olarak gördüğünü anlattı.

Demet Akalın ise çabucak hemen Fatih Ürek’in bu açıklamalarına bir karşılık vermedi. Neler olacak daima birlikte bekleyip goreceğiz…