Estetik Ameliyatlarla Farklı Biri Olan Taha Duymaz Aylık hasılatını Armağan Çağlayan’a Anlattı

Abide

Aktif Üye
Taha Duymaz’ı toplumsal medya kullanıcıları yakından tanır. Yaptırdığı estetik operasyonlarla değişen Taha, Armağan Çağlayan’ın konuğu oldu. İnternetten ne kadar kazandığını, ameliyatları nasıl yaptırdığını tek tek işte bu biçimde anlattı…

Onu tanıdığımızda küçük ve kısıtlı mutfağında yemekler yapan, 17 yaşında bir gençti. 12 çocuklu bir ailenin üyesi olan Taha Durmaz’dan bahsediyoruz.

Yemek yapma merakını diğerleriyle paylaşırken bu kadar ünlü olacağını herbiçimde kendisi de hesaplamamıştır. Fakat her vakit övgüyle de karşılanmış değil Taha.

Önce mutfağının yetersizliği, daha sonra tipi birden fazla kişinin ağzında sakın olmaktan kaçamadı. Ancak o bir daha de yılmadı, bildiği üzere devam etti.

Sosyal medya şöhretinden kısa bir süre daha sonra da onu bir dizi estetik operasyon geçirmiş ve çok değişmiş biçimde bulduk.

Başarılı televizyoncu Armağan Çağlayan YouTube üzerinden yayınladığı Gör Beni programında bu sefer de Taha’yı davet etti.

Maddi imkansızlık sebebiyle 4. sınıfa kadar okuyan Taha’ya, Armağan Çağlayan “Para kazanıyor musun YouTube’tan?” diye sordu

Taha bu soruya ‘Kazanıyorum lakin yetmiyor, iktisat bu kadar kötüyken epeyce güç. Bir yemek materyali 400-500 TL. aslına bakarsan benim karım ekrandan 3 bin-4 bin TL’ biçiminde karşılık verdi.

Çağlayan’ın öbür sorusu bir daha her insanın aklına takılan bir husustu: “Bu kadar maddi imkansızlıklar ortasında estetikleri nasıl yaptırdınız?”

‘Doğru olur mu söylemem, bir arkadaşım vardı o aradı; nefes alamıyorum diye paylaşım yapmıştın, bir arkadaşım var o burnundaki eti alabilir dedi. Sağ olsun o yaptı. Kulağımı da o yaptı. Palavra söylemek istemiyorum vermedim para. Reklamdan fazla hekimle aramdaki samimiyetten kaynaklı.’

Taha çabucak hemen markalardan da teklif alamadığını da ekledi. Yarın bir gün neler olacağı hiç aşikâr olmaz…