Her İki Cinsiyetle de beraberlik Yaşadığını Söyleyen Cemil İpekçi’nin Açıklamaları Gündem Oldu!

Abide

Aktif Üye
Ünlü modacı Cemil İpekçi, hem özel ömrüyle birebir vakitte mesleğiyle sık sık gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde Youtube programına konuk olan İpekçi, açıklamalarıyla fazlaca konuşuldu. Modacının özel ömrüyle ilgili yaptığı itiraflar ise herkesi şaşırttı.

Türkiye’nin önde gelen modacılarından biri olan Cemil İpekçi, hem mesleğiyle birebir vakitte özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor.

Kendine has şekli ve dobra açıklamalarıyla epey konuşulan İpekçi, kimileri tarafınca fazlaca eleştirilirken kimileri tarafınca da epeyce seviliyor.

Son defilesiyle herkesi kendine hayran bırakan modacı, geçtiğimiz günlerde Youtube’da yayınlanan Haber Mazeret programına konuk oldu.

Özel hayatıyla ilgili açıklamalar yapan İpekçi ” Ben gay değilim, bir bayan sevdim lakin memnun olamadım. Bayanlardan nefret etmedim.” dedi.

Sadece erkeklerle değil, bir fazlaca bayanla da beraberlik yaşadığını söyleyen modacı ”Kimlerle bir arada olduğumu sorma. bir arada olduğum bayanları saysam Türkiye ayağa kalkar. ” diye belirtti.

Ayrıca ”Onun için o husus kapalı. ömrümü yazıp vefatımdan daha sonra yayınlanması lazım. Zira aksi biçimde bir sürü aile birbirine girer.” diyerek herkesi şaşırttı.