Kazanın Akabinde Hastaniçin Taburcu Edilen Ceyhun Fersoy Birinci Paylaşımıyla Herkesi Duygulandırdı

Abide

Aktif Üye
”Baş Belası” isimli tiyatronun oyuncularını taşıyan minibüs Amasya’ya bağlı Merfizon ilçesinde seyir halindeki kamyonla çarpışmıştı. Gündeme bomba üzere düşen kazada 3 kıymetli oyuncumuz hayatını kaybetti. Fecî kazadan yaralı olarak kurtarılan 8 isimden biri de sevilen oyuncu Ceyhun Fersoy idi. Kaza daha sonrası hastaneye kaldırılan Fersoy’un taburcu edilme haberi hepimizin içinir bir nebze su serpmişti. Ceyhun Fersoy kazadan daha sonra birinci paylaşımını yaptı.

Gelin başarılı oyuncunun his dolu paylaşımını nazaranlim…

Bildiğiniz üzere, geçtiğimiz günlerde ortasında tiyatro oyuncularının olduğu minibüs Amasya- Çorum karayolu üzerinde bir kamyonla çarpışmıştı.

Gündemi derinden sarsan kazada değerli oyuncularımızdan Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş olay yerinde hayatını kaybetmişti.

Yaşanan kazada 8 kişi yaralı olarak kurtulmuştu. Yaralanan isimler ise Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Melis İşiten, Sergen Deveci, Uğur Şalvarcıoğlu, Ceyhun Fersoy ve Filiz Özbek olarak açıklanmıştı.

Yaralıların son sıhhat durumları elbette merak konusu olmuştu. Oyuncuların yakınlarından bir bir paylaşımlar geldi.

Ceyhun Fersoy’un eşi Begüm Öner toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla eşinin ve arkadaşlarının durumuna dair bilgi vermişti. Konuşmakta kuvvetlik çeken hoş oyuncu, ‘Ceyhun güzel, Melis düzgün, Sergen de güzel olacak’ kelamıyla herkese derin bir nefes aldırmıştı.

Yürekleri burkan kaza kararı Sergen Deveci’nin durumunun ağır olduğu haberi bizleri çok üzmüştü. Yakın bir vakit evvel ameliyattan çıkan ünlü fenomen sıhhat durumunun uygun olduğunu kendisi deklare etti.

Geçtiğimiz günlerde hastaniçin taburcu olan Ceyhun Fersoy, kazanın akabinde birinci toplumsal medya paylaşımını da yaptı.

Yaşadığı müthiş anları sözlere döken Fersoy, hayatını kaybeden arkadaşlarını yad etmeyi unutmadı.

Sempatik oyuncu yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi:

”Nerden başlasam,nasıl anlatsam bilemiyorum…Gözlerimi kapatıyorum o anı yaşıyorum,açıyorum gerçek olmadığını düşünüyorum…Sanki sinemanın ortasında bi sahneyi oynamış üzereydik,Haykırmak isyan etmek istemiyorum,çünkü 3 kıymetli arkadaşımız bunu istemezdi…Çok pahalı yol arkadaşlarımı kaybetmenin kederini tanım edemem,Allah düşmanımın başına vermesin…Şimdi ayağa kalkma zamanı…Güçlenip daha âlâ olmalıyız,olacağız…Sizlerin sevgisi ve dualarıyla ayaktayız,bu kadar sevildiğimi bilmiyordum…Arayan bildiri atan herkese
😘
Hepinize tek tek teşekkür ediyorum ve sarılıyorum, güzel ki varsınız
🤙
3 bedelli dostlarımız için bu bayrağı devralıp yolumuza devam edeceğiz…Onlara ihanet etmeyeceğiz…”

👇
👇

👇
👇

👇
👇

👇
👇

👇
👇

👇
👇

👇
👇

Bizler de yaşanan kazada ömrünü kaybedenlere rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz…