Kobra Murat’ın İhtişamlı Konutundaki bilgileri ve Mal Varlığını Öğrenince hafifçeten Apışıp Kalacaksınız

Abide

Aktif Üye
Kobra Murat bir fenomen. Müzikleri ve gösterileri kadar ihtişamlı hayatıyla da dikkat çeken Kobra Murat, konutundaki bilgileri Ceyda Kasabalı ve Fırat Albayram’a gösterdi. İnsan baktıkça hayret ediyor!

Kobra Murat biroldukca kişinin hayran olduğu bir fenomen. Kendisi müzikleriyle ve gösterileriyle konuşulduğu kadar, özel hayatındaki lüks hayatıyla da dikkat çekiyor.

Kobra, geçtiğimiz günlerde 18 kg altın sahibi olduğunu anlatmış ve kelamlarına şöyleki devam etmişti:

‘Karım diyor ki artık altın yaptırma Murat, kasalar almıyor. Karımın üstüne paralar var, benim üstüme paralar var’

’18 tane meskenim, 4 tane de yazlığım var. Hepsi alın teri’

Sosyal medyanın sevilen çifti Ceyda Kasabalı ve Fırat Albayram, Kobra Murat’ın meskenine yaptığı ziyaretin görüntüsüyle bir daha o ihtişamlı ömrü bizlere gösterdi.

“Noluyo ya?” kanalındaki görüntüde birinci olarak Kobra Murat’ın konutundaki duvar taşları dikkat çekiyor. Bu taşların hepsini Murat Divandeler ve ailesi tek tek yapıştırmış

Detaylar incelendikçe şaşırtamaya devam eden Kobra şunları söylüyor:

‘Birikimim epey var. Çocuklarıma meskenlerini aldım. Yazlıklarını aldım. Büyük oğluma otomobil aldım. Torunumun biberonu bile altından’

Salonda bulunan vitrinin ortasındaki gümüş nalınları gösteren Kobra Murat, bu eşyanın benzerinin yalnızca Topkapı Sarayında olduğunu söylüyor.

Ve hatta bu gümüş terliklerin kesinlikle düğünlerde giyildiğini, altınının da kasada olduğunu ekliyor.

Denilecek tek bi şey var o da şu müzik: “Para sizde, şöhret sizde, bizde ne var haydi söyle?”