Omurgasındaki Kemikler Kırılmış! Ünlü Müzikçi Zeynep Geçirdiği Şanssız Kazayı ve Sıhhat Durumunu Paylaştı

Abide

Aktif Üye
Ünlü müzikçi Zeynep Bastık toplumsal medya hesabından geçirdiği bahtsız kazayı duyurdu. Ayrıntılar için buyurun…

Akustik performansıyla hayatımıza giren ünlü müzikçi Zeynep Bastık’ı hepiniz tanıyorsunuzdur.

Zeynep Bastık müzikleri ve özel hayatı ile sık sık gündeme geliyor…

Geçtiğimiz günlerde Uraz Kaygılaroğlu ile yeni bir aşka yelken açtığı argüman edilen Bastık bir müddetdir sessizce hayatına devam ediyordu.

Fakat ünlü müzikçi bugün toplumsal medya hesabında paylaştığı bir kıssa ile başına gelen şanssız kazadan bahsetti.

Bastık merdivenlerden düşerek omurgasındaki iki kemiğini kırdığını ve bu niçinle bir süre dinlenmesi gerektiğini söylemiş oldu.

‘Selam dostlar. İki gece evvel merdivenlerden kayıp düşme kararı omurga kemiklerimden iki adedini kırmış bulunuyorum. Ameliyatlık değilim lakin bir süre korseli biçimde kemikler kaynayana kadar istirahat etmek zorundayım. Önemli ağrılar ve harekete bağlı sancılar çekiyorum lakin âlâ olacağım. bir süre konserlerde ve sivil hayatta görüşemeyeceğiz. en çok da bunun için üzgünüm. Lütfen nereye bastığınıza, sağınıza, solunuza dikkat edin. En kısa vakitte bomba üzere dönmek için ne gerekiyorsa yapacağım. Sizi seviyorum.’

Biz kendisine oldukça üzüldük, umarız bir an evvel eski sıhhatine kavuşur.
🙏