Oyuncu Zeynep Gülmez, Feci Kazada ömrünü Kaybeden Eski Eşi Tolga Güleryüz’le İlgili İçini Döktü!

Abide

Aktif Üye
Geçtiğimiz günlerde ‘Baş Belası’ tiyatro takımını taşıyan minibüs feci bir kaza yapmış, kazada üç kişi ne yazık ki hayatını kaybetmişti…

Kazada hayatını kaybeden oyunculardan Tolga Güleryüz ise vefatıyla herkesi yasa boğmuştu. Tolga Güleryüz’ün eski eşi oyuncu Zeynep Gülmez, Tolga Güleryüz ile ayrılıklarından bahsederek içini döktü!

Geçtiğimiz günlerde yaşanan feci kazada üç kişi hayatını kaybetmiş, 8 kişi de yaralanmıştı.

Tüm Türkiye’yi yasa boğan kazada hayatını kaybeden isimlerden biri de oyuncu Tolga Güleryüz’dü…

Kazadan yaralı olarak kurtulan Ceyhun Fersoy, Sergen Deveci ve Melis İşiten üzere isimler arkadaşları Tolga Güleryüz için veda bildirileri yayınlamışlardı.

Eski eşi oyuncu Zeynep Gülmez ise “Affet beni” kelamlarıyla veda etmişti Tolga Güleryüz’e.

Eski eşinin vefatının akabinde Sabah’tan Tuba Kalçık’a konuşan Gülmez, içini döktü…

Kazayı nasıl öğrendiğini anlatan Gülmez, “Şok yaşadım, duyar duymaz inanamadım. Gece olmuş kaza, arkadaşlarım bana üzülürüm diye haber verememişler. Sabah kuzenim arayıp söyleyince öğrendim.” kelamlarıyla yaşadığı şoku anlattı.

Dostane ayrılmadıklarını söyleyen Gülmez, “Tolga ile hayli sık görüşmüyorduk ayrıldıktan daha sonra. En son bir yıl evvel görüşmüştük. Dostça ayrılmadık fakat düşman da değildik. Biz anlaşamadık, ayrıldık fakat insan olarak fazlaca seviyordum Tolga’yı” kelamlarıyla içini döktü.

Veda iletisinin yanlış anlaşıldığına da değinen ünlü oyuncu, “Mesajımın içeriği çarpıtıldı lakin yalnızca ona yazdığım bir bildiriydi. Tolga ile helalleştim o iletisi atarak. Tolga öldükten daha sonra benim bu mesajım üzerinden içeriği doldurulmaya çalışılıyor ancak çarpıtılmaması gerekiyor. Helalleştim ben Tolga ile. Bunu magazinleştirmemek gerekiyor.” kelamlarıyla yaşadıklarını anlattı.

Ne denir ki, sevenlerine ve ailesine sabırlar diliyoruz…