10 Aralık’ta Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Aktüel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

Abide

Aktif Üye
‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün bir daha magazin dünyasında hangi ünlü isimler hayli konuşuldu?’ üzere sorularınıza karşılık olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe yanlışsız alabiliriz…
👇

1. Oyunculuk mesleğiyle yıllardır isminden kelam ettirmeyi başaran İsmail Hacıoğlu’nun babasının kim olduğunu öğrendik.

2. Cem Yılmaz’dan alacağı 10 bin dolarlık nafaka ile gündeme gelen Ahu Yağtu’nun hayatını tüm bilinmeyenleriyle kadrajımıza aldık.

3. Babası Haydar Ulusoy’u bir trafik kazası kararı kaybeden ünlü model Özge Ulusoy kendisinin cenaze merasimine makyajlı ve estetikli geldiğini söyleyen bir takipçisine isyan etti.

4. Ünlü bir mücevher markasının yüzü olan Hadise’nin 12 milyon TL kazandığı sav edildi.

Kaynak:
Milliyet

5. 53 gün süren evliliklerinin akabinde 23 Kasım’da boşanan Merve Boluğur ve Mert Aydın çifti bir yerden birlikte çıkarken görüntülendi.

6. Tuba Büyüküstün ‘En epey kızlarımın geleceği için endişeleniyorum. Çocuklarım ismine nasıl bir dünyanın bizi beklediğini bilmiyorum. Umarım bu tasaların hepsi boştur’ diyerek kızlarıyla birlikte Türkiye’den ayrıldı.

7. Adriana Lima, geçtiğimiz aylarda dünyaya gelen oğlunun fotoğrafını birinci kere paylaştı.

8. Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk olarak yıllardır uğraş ettiği rahatsızlığından bahseden Cansever ‘Hastalığımdan dolayı gebe kalamadım zira bedenime yük binmesi yasaktı’ açıklamasında bulundu.

9. Meghan Markle ve Prens Harry’nin Netfflix’in kendileri hakkında çektiği belgeselden 100 milyon dolar kazandığı tez edildi.

10. Ece Dağıstan ile tek celsede boşanan Fazıl Say, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla ‘İyi değilim. Bu ülke de güzel değil. Berbat etkiliyor insanları’ dedi.

Ünlü isim bir süre toplumsal medya kullanmayacağını duyurdu.

11. Bülent Ersoy sahne kıyafetini diktirdiği takımdan bir terzinin yorgunluktan hastanelik olmasıyla gündem oldu.