Atilla Taş’tan Candaş Tolga Işık’a Sert Cevap! “Çakar Makar Seni Kim Tehdit Etsin!”

Abide

Aktif Üye
Gazeteci ve köşe müellifi kimliğiyle tanıdığımız Candaş Tolga Işık’a Twitter üzerinden ‘çakarlı arabası’ olduğuna dair bir soruya verdiği yanıtı üzerine Atilla Taş sert cevaplar verdi, gelin ne demiş bir arada bakalım.

Gazeteci Candaş Tolga Işık aldığı tehditler kararı iki müdafaa sonucu olduğunu belirtmişti.

Twitter üzerinden sorulan “Candan Tolga Beyefendi sizin iki polis müdafaanız ile çakarlı arabanız mi var?” sorusunu sorması üzerine Işık’tan açıklama geldi.

Gazeteci, 2011 yılından beri iki müdafaası olduğunu, bunun artık bir müdafaaya düşürüldüğünü ve birebir vakitte çakarlı arabası olmadığını lisana getirdi.

hemen sonrasındasında ise bir kullanıcı otomobilin kime ilişkin olduğunu merak etti.

Candaş Tolga Işık ise otomobilin kendine ilişkin olduğu cevabını verdi.

Candaş Tolga Işık’ın yaptığı açıklama üzerine 11 yıldır niye müdafaada olduğuna dair reaksiyon verenler oldu.

Işık’tan yanıt gecikmedi ve muhafaza sonucunın terör kaynaklı olduğunu söz etti.

Tepki veren isimler içinde Atilla Taş da vardı. Ünlü müzikçi bu durumu sert bir lisan ile eleştirdi.

‘Sen ne ayaksın birader inan çözemedim? Ben her gün yüzlerce vefat tehdidi alıyorum bırak muhafazayı, üzerimde önlemler var! Bir de sen kelamda muhalifsin, kimden koruyorlar seni, uzaylılardan mı? Çakar makar, seni kim niye tehdit etsin hem, magazin yapıyorsun sen!’

Diğer kullanıcıların yansıları ise böyleydi
👇

👇

👇

👇