Haber – Tüm raporlar – Promosyon fiyatı Helping Hand 2023

dunyadan

Aktif Üye
Tip:
Rapor

Ana konu:
sivil Savunma

Tarih:
03/01/2023

Gönüllüler şimdi başvurabilir.

Kaynak:
Yardım eli

Rapor 12/05/2022Faeser: “Gönüllülük çok önemli”

Helping Hand 2022 ödülünü kazananların toplu fotoğrafı

Sivil koruma alanında 15 gönüllü projeye “Yardım Eli” ödülü verildi.

daha fazla bilgi edin: Faeser: “Gönüllülük olmazsa olmaz”…

Federal İçişleri ve Vatan Bakanlığı’nın “Helping Hand 2023” sponsorluk ödülü için başvuru çağrısı bugün başlıyor. Sivil koruma kuruluşları, bireyler ve şirketler tarafından yürütülen projeler, gönüllü çalışmaları destekledikleri için onurlandırılır.

değin 30 Haziran 2023 Başvurular www.helfende-hand-foerderpeis.de adresinden yapılabilir.

“Yardım Eli” ödülü üç kategoride verilir: yenilikçi konseptler, gönüllü desteği Ve Gençlik çalışması. Ayrıca bir proje ile seyirci ödülü harika. Adaylar açıklandıktan sonra seyirci ödülü için online olarak oylama yapılabilecek.

gönüllü çalışmanın takdir edilmesi

Federal İçişleri ve Vatan Bakanlığı bu yıl on beşinci kez sivil koruma alanında faaliyet gösteren gönüllüleri ödülle onurlandırıyor ve gönüllülüğün toplumsal uyum için önemine dikkat çekiyor. Ödül, gönüllü çalışmanın gönüllülerine ve destekçilerine “teşekkür ederim” deme ve diğer vatandaşları sivil korumada gönüllü olmaya teşvik etme fırsatı sunuyor.

Yardım Eli Tanıtım Ödülü

logo

2009’dan bu yana her yıl Helping Hand ödülü, insanların sivil korumaya gönüllü olarak ilgi duymasını sağlayan fikir ve kavramlara veriliyor. Ayrıca, sivil korumayı özel bir şekilde teşvik eden ve destekleyen şirketler, kurumlar ve kişiler de onurlandırılmaktadır.

Daha fazla bilgi www.helfende-hand-foerderpreis.de adresinde