Haber – Tüm raporlar – “Yardım Eli” finansman ödülü için başvuru aşamasının başlangıcı

dunyadan

Aktif Üye
Tip:
Rapor

Ana konu:
Sivil Savunma

Tarih:
28 Şubat 2024

Ödüle, 2024 yılı Mart ayının başından Haziran ayının sonuna kadar yenilikçi konseptler, gençlik çalışmaları veya gönüllü çalışmalara destek kategorilerinde başvuru yapılabilecek. Daha sonra sivil koruma uzmanlarından oluşan bir jüri adayları seçiyor.

Kaynak:
Yardım eli

Bugünden itibaren sivil savunma gönüllüleri, bu yılın “Yardım Eli” finansman ödülüne projeleriyle başvurabilecekler. Başvuru aşaması 30 Haziran 2024 tarihine kadar devam edecektir. Federal İçişleri ve Vatan Bakanlığı (Haber) her yıl bu ödülle sivil korumaya özel gönüllü taahhütte bulunan yardım kuruluşları, şirketler ve bireylerin projelerini onurlandırmaktadır. Ödül 16. kez veriliyor.

çevrimiçi başvurun

Prensip olarak tüm kuruluşlar, şirketler veya bireyler, sivil savunma alanında gönüllü çalışmaları güçlendirmek koşuluyla, projeleri ile “Yardım Eli” projesine başvurabilirler. Başvuru www.helferde-hand-foerderpreis.de adresinden çevrimiçi olarak kolayca yapılabilir.

Üç kategori

basın bülteni · 27 Kasım 20232023'te “Yardım Eli” finansman ödülü verildi

Sivil savunma alanında gönüllü çalışma kapsamında 16 proje sponsorluk ödülü aldı.

basın açıklamasına: 2023 yılında verilen “Yardım Eli” sponsorluk ödülü…

“Yardım Eli” sponsorluk ödülü yenilikçi konseptler, gençlik çalışmaları ve gönüllü çalışmaya destek kategorilerinde veriliyor. Jüri ayrıca olağanüstü projeleri takdir eden özel bir ödül verme fırsatına da sahip. Adaylar açıklandıktan sonra izleyiciler favorilerine çevrimiçi oy verebilecek. Daha sonra en çok oyu alan proje seyirci ödülünü alır.

Gönüllülüğün önemi

Sponsorluk ödülüyle Federal İçişleri ve Toplum Bakanlığı, sivil koruma alanında aktif olan gönüllüleri onurlandırıyor ve toplumda uyumun itici gücü olarak gönüllü bağlılığın farkındalığını teşvik ediyor. Sponsorluk ödülü, gönüllülere teşekkür etme ve gönüllü çalışma coşkusunu daha da güçlendirme fırsatı sunuyor.

2023 yılında, biri özel ödül alan proje olmak üzere toplam 16 proje finansman ödülüne layık görüldü.