Hasan Can Kaya’dan Büyük Gaf: Erkek Zannettiği Seyirci Bayan Çıkınca Utançtan Ne Yapacağını Şaşırdı

Abide

Aktif Üye
Exxen platformunda yayınlanan Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar programında enteresan anlar yaşandı. Kaya dövmeleriyle dikkat çeken bir bayanı erkek zannetti. Ünlü sunucu aldığı karşılıkla ne yapacağını şaşırdı.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Acun Medya’ya bağlı fiyatlı içerik platformu olan EXXEN’de yayınlanan ve Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar programını büyük bir keyifle takip ediyoruz.

Ünlü isimlerin konuk olduğu ve izleyicilerin öykülerini paylaştığı program YouTube’ta başladığı birinci günden bugüne ağır bir izleyici kitlesine ulaştı ve bir fenomen haline geldi.

Program vakit zaman da yaşanan farklı diyaloglar niçiniyle gündem oluyor alışılmış. Geçtiğimiz günlerde bir bayanın ‘İç çamaşırı giymedim’ dediği anlar toplumsal medyada gündem olmuştu.

Şimdi ise Konuşanlar’ın sunucusu Hasan Can Kaya’nın son kısımdaki büyük gafı konuşuldu.

Dövmeleriyle dikkat çeken Nurcihan isimli konukla konuşan Kaya, konuğun telefonunu karıştırıp küfürlü bildirileri okudu. . “Yanında ben bile terbiyeli kaldım” diyen Kaya’ya Nurcihan, “5 ablam var” karşılığını verdi.

“Bir tek erkek sensin” diyen Hasan Can Kaya’ya konuğun verdiği cevap bomba tesiri yarattı. Nurcihan’ın, “Ben erkek değilim” karşılığı karşısında Hasan Can Kaya ne yapacağını şaşırdı.

ondan sonrasında da Kaya, Nurcihan’dan özür diledi. Yaşını da bilemeyen ünlü sunucu “hiç bir dediğim tutmadı.” diyerek durumu toparlamaya çalıştı.

Hasan Can Kaya’nın toplumsal medyada gelen soruları yanıtladığı görüntümüzü buradan izleyebilirsiniz: