Kansere Yakalandığını Açıklayan Armağan Çağlayan, hayatına Dokunan Ünlüleri ve Onlardan Ne Öğrendiğini Anlattı

Abide

Aktif Üye
Geçen günlerde akciğer kanserine yakalandığı açıklaması yapan üretimci ve sunucu Armağan Çağlayan, tedavisi niçiniyle orta vereceğini deklare ettiğı şovlarında, orta öncesi son sahnesini aldığı İzmir’de duygusal bir konuşma yaptı. ‘Bir tek şeyden korkuyorum. Acı çekmek istemiyorum’ diyerek gözyaşlarına pürüz olmayan Armağan Çağlayan, konuşmasında biroldukca ünlü isimden bahsederek neler öğrendiğini anlattı.

Yakın vakitte yaptırdığı yıllık sıhhat taramasında akciğerinde bir kitle tespit edilen Armağan Çağlayan, kitlenin kanserli hücre olduğunu toplumsal medya hesabından duyurmuştu.

Gelecek hafta tedavi süreci başlayacak olan Çağlayan, “Size Anlatacaklarım Var” isimli gösterisine de tedavi süreci niçiniyle 25 Kasım Cuma Günü İzmir temsili daha sonrası mecburî bir orta vereceğini belirtmişti.

İzmir gösterisinde duygusal bir konuşma yapan Armağan Çağlayan, hastalığıyla ilgili “Bir tek şeyden korkuyorum. Acı çekmek istemiyorum” açıklaması gözyaşlarına niye olmuştu.

Armağan Çağlayan, konuşmasında ömrüne dokunan ünlü isimleri ve onlardan öğrendiklerini açıklarken, en sona fazlaca kıymetli bir ismi bıraktı.

”Kenan Işık’tan iş ahlakını öğrendim.”

“Gülben Ergen’den işime fazlaca yeterli hazırlanmayı öğrendim.”

“Hülya Avşar’dan kuralları baştan koymayı öğrendim.”

“Bülent Ersoy’dan star üzere davranmayı öğrendim.”

“Yıldız Tilbe’den kendim üzere olmayı öğrendim.”

Armağan Çağlayan, en sona 2 yıl evvel ömrünü kaybeden Seyfi Dursunoğlu’nu saklayarak ona dair şu cümleyi kurdu: “Seyfi Beyefendi, benim ömrümün dönüm noktasıdır.”

Armağan Çağlayan, gösterisinin sonundaki coşkuyu şöyle paylaştı
👇