Mehmet Dinçerler Hadise ile Boşanma Krizinde Ortaya Atılan Tezleri Birinci Sefer Açık Açık Cevapladı

Abide

Aktif Üye
Mehmet Dinçerler ve Hadise evliliği ışık süratiyle gerçekleşti ve ışık süratiyle bitti. Tezlerin her gün magazin gündeminde yer bulduğu bu beraberlikte ilgili konuşmayan taraflardan biri de Mehmet Dinçerler olmuştu. O da suskunluğuna son verdi bakın argümanları nasıl cevapladı?

Hadise ve Mehmet Dinçerler, geçtiğimiz Mayıs ayında kapalı bir merasimle evlenmişlerdi hatırlarsanız.

Evlendiklerinden itibaren de dedikodular magazin gündeminden hiç eksik olmadı. Onlar bu dedikodulara yanıt vermezken birden ani bir şey oldu.

Konser sırasında sahnede hüngür hüngür ağlayan Hadise, ayrılık dedikodularını bir manada güçlendirmişti.

Ve kısa mühlet daha sonra da Mehmet Dinçer’le evliliğinin son bulacağını meraklılarına duyurdu.

Ancak boşanma kademesi da o kadar sakin geçmedi. Tezlere nazaran Mehmet Dinçerler düğünde Hadise’ye takılan takılardan, konuttaki robot süpürgeye kadar her şeyi istiyordu.

Bu savlarla ilgili daha evvel hiç konuşmayan Dinçerler, A Para programının Yıldızlı Sohbetler kısmında Funda Karayel’e konuk oldu ve merak edilenleri cevapladı.

Mehmet Dinçerler, evlenirken Hadise’ye ikram ettiği 3 milyon TL bedelindeki yüzüğün taklit olduğu söylentilerine şöyleki yanıt verdi:

‘Bir defa o denli bir şey olamaz. Büsbütün hem beni tıpkı vakitte bağlantıma karşı prestij suikastı yapılmak için bunların yapıldığını düşünüyorum. Bilhassa beni ferdî olarak itibarsızlaşma ve algı oluşturma süreci yaşadık. Bu süreçte de herkes istediğini söylemiş oldu. Ben hiç bir vakit bunlara karşılık vermedim. Zira karşılık vermeye tenezzül etmedim. Değerli olan bunun maddi bedelinden fazla sembolik bedeli olduğunu düşünüyorum’

Dinçerler, konuttaki robot süpürge ve gümüş tepsiyi istediği argümanlarına da açıklık getirdi:

‘Bu eğlenceli bir haber aslında. Beşerler da bunu epeyce eğlenceli boyutlara taşıdı. Ben de gördükçe gülüyorum, insanlara cümbüş çıktı. Tabi ki ömrüm boyunca bu biçimde ufak tefek şeylerin peşinde koşmuş biri değilim’

Bir de Mehmet Dinçerler’in yıllar evvel attığı ve toplumsal medyada reaksiyon bakılırsan o tweetleri var. Bakın onlarla ilgili ne dedi?

‘Tweetler nitekim hayli üzücü. Ben de utanç duydum gördüğümde. Bunlar 20’li yaşların başında sorumluluk sahibi olmayan bir gencin cahilce yazmış olduğu saçmalamalar. Bunu ben yaptığım için utanç duydum. Hatta gördüğüm anda toplumsal medya hesaplarımı kapattı. niçini; karşıma çıksın istemedim. Üzerinden 10-15 sene geçmiş üzerinden. bu biçimdeki Mehmet ile bu zamanki Mehmet içinde 500 kitap vardır. Ben o tweetleri yazan bilgisiz genç olarak bu yaşıma gelmiş olsaydım, kendini geliştirmemiş bilgisiz cühela olurdum. Bu tweetler yüzünden bir kümenin gönlünü kırdıysam nitekim özür dilerim. Keşke yazmasaymışım’

Yani aylardır karşılığı aranan soruların yanıtı Mehmet Dinçerler tarafınca işte bu biçimde verildi.

Bakalım Hadise bu cevaplarla ilgili bir atakta bulunacak mı? Bekleyip nazaranceğiz…