Müzikçi Güllü Aleyna Tilki’yi Sert ve Savlı Sözlerle Tenkit Yağmuruna Tuttu

Abide

Aktif Üye
Fantazi müzik sanatkarı Güllü, bugün 2.sayfa programının konuğuydu. Canlı yayında ünlü müzikçi Aleyna Tilki hakkında sert sözlerle açıklamalar yapan Güllü, Tilki’nin balon bir sanatçı olduğunu söylemiş oldu.

“Herkes kendi işini yapsın.”

Güllü kendisinin ‘Arabesk fantezi sanatçısı’ olduğunu ve her insanın kendi işini yapması gerektiğini söyleyerek, ‘Arabesk ismi altında Bergen’in müziğini 150 kişi okudu. Mahvettiniz be kardeşim, yapmayın lütfen’ dedi.

“Aleyna Tilki denildiği vakit beni zirve tüylerim dikiliyor.”

Güllü, programın sunucuları Müge ve Gülşen’in Aleyna Tilki’nin de arabesk okuduğunu hatırlatması üzerine içini dökmeye başladı. Aleyna Tilki’yi hiç sevmediğini söyleyen Güllü, ‘Aleyna Tilki denildiği vakit beni zirve tüylerim dikiliyor. Ben köşeli ve yüze konuşan bir bayanım. Ben Aleyna Tilki’yi sevmiyorum. Sanat olarak da sevmiyorum yapı olarak olarak da sevmiyorum. Arabesk okuyamadığı için hiç sevmiyorum. Kişilik olarak tanımıyorum. Bana göre Aleyna Tilki balon bir sanatçı’ dedi.

“5 sene daha sonra Aleyna Tilki diye biri yok.”

Güllü, Tilki hakkındaki iddalı kelamlarına şöyleki devam etti, ‘5 sene daha sonra Aleyna Tilki diye biri yok. Bu gençleri o denli bir pohpohluyorlar ki… ‘Sen dünya starısın’ diyorlar da bir ses ve duruş diye gerçek var. Bir hürmet olmalı fakat ben Aleyna’da o saygıyı goremedim. Yaptığı biroldukça saygısızlıklar var. bu türlü bir yere yalnızca anlık gelebilirsin.’

“Tilki’nin kaybedeceği nokta samimiyetsizliği olacak.”

Sunucuların, Aleyna Tilki epeyce âlâ arabesk okuduğunu söz ediyor ve ‘Bana Aleyna Baba diyeceksiniz’ halinde konuşuyor, hatırlatmasının akabinde hayli sonlanan Güllü, ‘Yavaş desin, orada bir dursun’ diye çıkıştı. Tilki için ‘Hangi dünyada yaşadığını epeyce merak ediyorum. Halk getirir, halk gdolayır. Buna epeyce dikkat etmek lazım. İstersen dünyanın en hoş sesi ol lakin bir samimiyet gerekli’ dedi.

Bakalım, Aleyna Tilki bu savlara ne karşılık verecek?