Olayların hanımı İrem Derici, Dating Uygulaması İtirafıyla Hem Şaşırttı tıpkı vakitte Güldürdü!

Abide

Aktif Üye
İrem Derici, ünlüler dünyasının en açık kelamlı, eğlenceli ve olay bayanlarından biri; biliyorsunuz…

Dating uygulaması itirafında bulunan İrem Derici, bir daha bir daha hepimizi şaşırtmayı ve natürel güldürmeyi başardı!
👀

İrem Derici ünlüler dünyasının en eğlenceli ve açık kelamlı bayanlarından biri, bilmeyen yok.

Şarkıları fazlaca seviliyor, o başka lakin çıkışlarıyla ve açıklamalarıyla da olay yaratıyor.

Üstelik doğal komik bir bayan… Anıları olsun, anlattıkları olsun; bizi bir biçimde güldürmeyi başarıyor.

Özellikle argo konuşmasıyla dikkat çekse de kendisinin bununla ilgili epey hoş bir kelamı var: “Ben argo konuşurum, küfrederim. Küfretmek bir sanat, bayanlara yakıştırılmasa da beni ilgilendirmez”

her neyse gelelim asıl mevzumuza yani kendisinin dating uygulaması itirafına… Amerika seyahatinde başına gelen bir olayı anlatan Derici, dating itirafıyla güldürdü…

“Bu gönül sevmek istiyor. Arkadaşlarım dostlarım da sevsin, sevilsin. Madrid’e tatile gideceğim. Oradan artık İspanyol bir damat ile mi dönerim, bilmiyorum. Amerika’ya gittiğimde bir sefer tanışma uygulaması kullandım.”

“‘Erkeklerle tahminen tanışırım, size damat getiririm’ diye fakat onda da Türk yazdı bana. ‘İrem Derici’nin ismini kullanmaya utanmıyor musun?’ dedi. Uydurma hesap sandı beni. Artık bir bara falan gideceğim Madrid’de, orada falan tanışırım ne yapayım.”

bu biçimde komik bir olay da anca İrem Derici’nin başına gelirdi!
😅

Siz ne düşünüyorsunuz?