Saç ve Makyaja Dikkat!

Seksenler

Yeni Üye
Saç ve Makyaja Dikkat!
Düğün günü gelinler, en büyük zorlukları saç ve makyajlarında yaşıyorlar. Bir yandan saatlerce uğraştıkları makyajları akmasın diye uğraşırken, diğer yandan diledikleri gibi eğlenebilmek istiyorlar. Bu konuda Düğün.com gelinlerinin yeni evlenenlere tavsiyeleri var:

Keşke pasta kesiminden sonra dudağımdaki rujun tamamen silindiğini biri kulağıma fısıldasaymış diyorum. Fotoğraflar elime geçtiğinde koyu bir göz makyajı ve renksiz dudaklarla gotik bir gelin görünümünde olduğumu görüp çığlık attım.
Keşke saçımı bu kadar sıkı bir topuz yaptırmasaydım. Canımı o kadar acıttı ki baş ağrısından saçımı açmak zorunda kaldım. Hem fotoğraflarda dağınık saçlı bir gelin gibi çıktım, hem de gelin başına verdiğim parayı sokağa atmış oldum.
Keşke gelin saçım için önceden deneme yaptırsaydım. Yapılan model hiç hoşuma gitmedi ama düğüne iki saat vardı ve yenisini yapamazlardı.
Keşke birileri makyajımın akmış olduğunu söyleseydi. Kendimi gecenin prensesi sanıyorken Kiss grubundan biri gibi dolaşıp durmuşum. O güne kadar tecrübeli yakınlarımın düğün günüm için verdikleri pratik önerilerin aklımın bir köşesinde bulunması gerekirmiş.