Sergen Deveci’den Kazada Kaybettiği Arkadaşı Tolga Güleryüz’e Duygusal Kelamlar

Abide

Aktif Üye
Geçtiğimiz haftalarda ‘Baş Belası’ isimli tiyatro oyununun oyuncularını taşıyan araç kaza yapmıştı ve kararında Tolga Güleryüz olay yerinde ömrünü kaybetmişti. Yaralanan Sergen Deveci ise tedavi altına alınmıştı. Artık ise Sergen Deveci ömrünü kaybeden arkadaşını anarak yürekleri burkan bir açıklama yaptı, gelin bir arada bakalım.

Sergen Deveci, kaza kararı boynunda ve omurgasında meydana gelen kırıklar sebebiyle uçakla İstanbul’a getirilmişti. Başarılı bir ameliyat geçiren oyuncunun tedavi süreci ise devam etmekte.

Günden güne güzele giden oyuncu, birinci vakit içinderda ameliyattan çıkınca güzel olduğunu belirten bir paylaşım yaparak sevenlerini içine su serpmişti.

Tedavisi başarılı geçen oyuncu, sık sık durumuyla ilgili paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

Ancak son paylaşımıyla olayın ciddiyetini bir defa daha hatırlatan Sergen Deveci herkesi duygulandırdı.

Tolga Güleryüz’ün son paylaşımlardan olan fotoğrafı bir daha paylaşarak hislerini lisana getiren oyuncuya dayanak iletileri yağdı.

‘Küslüğü aşabiliyorum, hasreti yenebiliyorum da ‘yokluk’ denen illet var ya hani; sırt dönmek üzere olmayan… Bir sır verse, biteceğini söylese keşke, ‘Bu an sona yakın’ diye… Her şeye yettiği düşünen insan bilebilse keşke vaktini… Diyelim yendik yası da, diyelim kuruttuk yanakları da; ya yokluk ağabey? Yokluğu nasıl yeneceğiz? Sıraya girerken hoş anılar peşpeşe, yokluğa kavuşmuş kimin anıları berbat olabilir ki? Bulacağız seni oğlum, Kadıköy’ün bir sokağında, kıyıya yakın bir bestonda, bir apartman girişinde, birisini severken, birisini özlerken, cehennemde yürürken bir an son bulacağız. O gün tekrar başlayacağız. Seni fazlaca özlüyorum oğlum, burası cehennem Tolga!’

Bu şiddetli süreçte her insanın bir an evvel sıhhatine kavuşmasını ve yaşanan kayıplar için de sabırlar diliyoruz.