“Watt burada af anlamına mı geliyor?!” Treptow'un Kunger semtindeki bir kaza nasıl uyum içinde çözüldü?

Aslıhan2312

Co-Admin
Bir scooter ile yürüyüşe katılmalarını sağlayabilirsiniz. Hadi, temiz hava almak için bloğun etrafında dolaşın. Yedi yaşındaki çocuk önden gidiyordu, biz de yavaş yavaş onu takip ediyorduk. Aniden (“olay örgüsünü” içeren bir kelime) scooter elinden kaydı, yana doğru devrildi, gidonlar kaldırıma takırdayarak, muhtemelen o zamanlar burada yaşamış olan yaklaşık yetmiş yaşlarındaki bir kadının ayaklarının önündeydi. o yaptı Duvar hâlâ ayaktaydı ve barış hüküm sürüyordu.

Yarı korku, yarı anlaşılmaz bir küfür içeren bir çığlık attı ve ayrıca durumu değerlendirmek için önce scooter'a, sonra Friedel'e, sonra da zaten koşarak gelen sorumlulara korkutucu, kontrol edici bir bakış attı. herhangi bir hasar meydana gelmemiş olmasına rağmen. Ancak her iki tarafın da rahatlaması için henüz çok erkendi; olayın sınıflandırılması gerekiyordu.

Geriye nasıl baktığımı bilmiyorum, sanırım kibar bir pişmanlıkla, her ihtimale karşı, birkaç gerilimi azaltıcı, haklı çıkaran ve kesinlikle küçümseyen ifadelerle karıştırılmış olabilir. Biraz fazla yüksek sesle ve hızlı bir şekilde, “Ah, özür dilerim,” dedim, bu aynı zamanda Friedel'e aceleyle kötü bir vicdan geliştirmenin hiçbir nedeni olmadığını göstermek içindi. Hanımla olan küçük göz düellom ilk başta yalnızca çatışma amaçlıydı ve karşılıklı düşmanlık ortadan kaldırıldığında ortam hemen değişti. Etkinin üstesinden gelinmişti, şimdi onu değerlendirme zamanıydı.

Bu sadece şoktu! Pompa! Ah!

“Watt burada af anlamına mı geliyor?!” dedi kadın, bunu atlattıktan sonra şokunu bir şekilde atlattı ve başına hiçbir şey gelmediğini fark etti. “Özür dilemek zorundayım! Nasıl oluyor da burada bu kadar gürültü çıkarıyorum, zavallı Kleene!” Friedel çoktan konuşmaya devam etmişti. Hemen dikkat moduna geri döndüm ve gereksiz yere her şeyin yolunda olup olmadığını sordum. “Bu sadece şoktu! Pompa! Uff!” – “Biraz adrenalinin sağlıklı olması gerekir.” Bu benim her şeyi tamamen hoş bir şekilde çözmeye yönelik aptalca girişimim. “Tansiyonum nedeniyle öyle düşünmüyorum! Ama sonra Kleenen'e çok teşekkür ederim!”

Günaydın Berlin
Bülten

Kayıt olduğunuz için teşekkürler.
E-postayla bir onay alacaksınız.