Yorgunluğa Rağmen Gülümsemeye Devam Et

Seksenler

Yeni Üye
Yorgunluğa Rağmen Gülümsemeye Devam Et
Düğününde aklına daha önce hiç gelmeyen aksaklıklarla karşılaşabilirsin. Evlenenlerin yeni gelin olacaklara tavsiyelerine baktığımda en temel konunun ‘stres yapmamak’ olduğunu görüyorum. Trafiğe takılabilirsin, müstakbel eşinle tartışabilirsin, kendini yorgun hissedebilirsin… Sana verebileceğim en büyük ipucu: Nasıl problemler yaşarsan yaşa, yüzündeki tebessümün gitmemesi için uğraş!

Düğün günümüzde arabayı ben kullanmak istedim ama İstanbul’da büyük hataymış. Zaten o gün panik halinde ve sabırsız oluyorsunuz bir de araba kullanmak beni bitirdi.
Düğün günü eşimle her şey için tartıştık. Kaçta mekanda olacağız, niye onun arkadaşları daha kalabalık geldi, niye eşimin düğün günü öncesi hediyesi olan kolyeyi takmayı unuttum ve bunun gibi daha pek çok küçük problem tartışmaya dönüştü. Gereksiz yere her şeyi dert ettik ve keşke en güzel günümüzde daha fazla eğlenebilseydik. Düğün günü için küçük tavsiyelerle gardımızı almak iyi bir hazırlık olabilirdi.
Keşke düğünü yaptığımız otelde hazırlansaydık, evden otele giderken neredeyse trafikten kendi düğünümüze yetişemiyorduk.